Charzykowski Monciak cz.1

Rozmawiałem z osobami, które jeździły do Charzykowych w latach 70-tych na letnie kolonie. Była to letniskowa wioska, położona na południowym skraju największego z kaszubskich jezior – Jeziora Charzykowskiego. Jeżeli spojrzycie na mapę, to Bory Tucholskie i związany z nimi Park Krajobrazowy położony jest w otulinie 4 jezior, z których największym jest wspomniane powyżej. Kilka lat temu turyści odkryli urok i zacisze tej miejscowości, zaczęli wykupywać grunty, stawiać domy letniskowe, a obecnie całoroczne rezydencje i apartamenty. I tak mała, rybacka wioska na południowym skraju jeziora Charzykowskiego, przekształciła się w kaszubski kurort. Popatrzcie sami i oceńcie. Jeżeli Wam się spodoba, to wstawcie pinezkę na swojej mapie DOBRE MIEJSCE. Opowiem więcej w części 2.
Pozdrawiam.
Chmurka

Reklamy

Informacje o Chmurka

Ukończyłem Śląską Akademię Medyczną. W latach 1987 - 2000 pracowałem jako lekarz w Oddziale Kardiologii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach Ochojcu, gdzie uzyskałem I-szy i II-gi stopień specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych. W latach 2001-2007 byłem Dyrektorem ds Sprzedaży w firmie farmaceutycznej, a w latach 2008-2009 Dyrektorem ds Sprzedaży i Partnerstwa Biznesowego w SCANMED S.A. w Krakowie. Obecnie prowadząc własną działalność gospodarczą pracuję w Ośrodku Medycznym TOMMED w Katowicach, pełniąc funkcję Kierownika Poradni Specjalistycznych oraz Key Account Manager-a. Możecie znaleźć mnie na stronie Facebook'a jako PIÓRKIEM CHMURKI lub Twitter'a pod #piorkiemchmurki. Zapraszam. I graduated from the Silesian Medical Academy. In the years 1987 - 2000 worked as a physician in the Department of Cardiology of the Upper Silesian Medical Centre in Katowice Ochojec, where I received my I-st and II-nd degree of specialization in the field of internal medicine. In 2001-2007 I was Director of Sales at a pharmaceutical company, and in 2008-2009 as Director of Sales and Business Partnership in SCANMED SA in Krakow. Currently running his own business working in TOMMED Medical Center in Katowice, serving as Head of the Outpatient Clinic and Key Account Manager. You can find me on the side of Facebook as a Piórkiem Chmurki https://www.facebook.com/PiorkiemChmurki or Twitter at # piorkiemchmurki. Welcome.
Film | Ten wpis został opublikowany w kategorii kujawsko-pomorskie, Polska i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s