Charzykowski Monciak cz.2

Witam,
Miałem napisać coś w weekend, ale ogrom pracy na dyżurze w szpitalu nie pozwolił mi na to. Coraz częściej dochodzę do wniosku i dodatkowo zaczynam to odczuwać, że wiek mój nie pozwala na szybką regenerację sił po weekend-owych dyżurach. No cóż, starość, nie radość :).
Pokażę Wam teraz bardziej cywilizowaną część Charzykowskiego Monciaka i to co można zrobić, jak tylko się chce.
Idąc jeszcze dalej, w nagrodę spotykamy dwie knajpki: Bar AS, gdzie dają wspaniałą rybę ( i nie tylko ) oraz Tawernę REJS – http://rejs.charzykowy.pl/?a=4&id_kat=8, gdzie można zjeść niedrogi i dobry obiad, wieczorem posiedzieć przy piwie lub kieliszku dobrego wina, posłuchać muzyki na żywo i „pogrzebać” w internecie za free, bo jest wii-fii.
Może ktoś powie, coś się tak uczepił tych Charzykowych. Powiem Wam tak, urzekła mnie normalność w Polsce tego miejsca. Normalność organizacji, czystości, infrastruktury dla osób niepełnosprawnych, a nawet uprzejmości. Chyba przyznacie mi rację, że w Polsce na ogół nie jest to normalnością. A w Charzykowych TAK.
Popatrzcie na filmik, niestety kręcony iPhonem i pierwsze 30 sek. nie ma głosu, bo zatkałem ze swej nieudolności mikrofon – dalej O.K.
Pozdrawiam.
Chmurka

Reklamy

Informacje o Chmurka

Ukończyłem Śląską Akademię Medyczną. W latach 1987 - 2000 pracowałem jako lekarz w Oddziale Kardiologii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach Ochojcu, gdzie uzyskałem I-szy i II-gi stopień specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych. W latach 2001-2007 byłem Dyrektorem ds Sprzedaży w firmie farmaceutycznej, a w latach 2008-2009 Dyrektorem ds Sprzedaży i Partnerstwa Biznesowego w SCANMED S.A. w Krakowie. Obecnie prowadząc własną działalność gospodarczą pracuję w Ośrodku Medycznym TOMMED w Katowicach, pełniąc funkcję Kierownika Poradni Specjalistycznych oraz Key Account Manager-a. Możecie znaleźć mnie na stronie Facebook'a jako PIÓRKIEM CHMURKI lub Twitter'a pod #piorkiemchmurki. Zapraszam. I graduated from the Silesian Medical Academy. In the years 1987 - 2000 worked as a physician in the Department of Cardiology of the Upper Silesian Medical Centre in Katowice Ochojec, where I received my I-st and II-nd degree of specialization in the field of internal medicine. In 2001-2007 I was Director of Sales at a pharmaceutical company, and in 2008-2009 as Director of Sales and Business Partnership in SCANMED SA in Krakow. Currently running his own business working in TOMMED Medical Center in Katowice, serving as Head of the Outpatient Clinic and Key Account Manager. You can find me on the side of Facebook as a Piórkiem Chmurki https://www.facebook.com/PiorkiemChmurki or Twitter at # piorkiemchmurki. Welcome.
Film | Ten wpis został opublikowany w kategorii kujawsko-pomorskie, Polska i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s