Italia w Miniaturze

Świeżutkie! WARTO. Nadal tu jesteśmy i spędzony tu jeszcze kilka godzin. Super atrakcje i zabawa dla całej rodziny. Wszystko w cenie biletu. Zdjęcia po powrocie. Nie wiem czy przeżyje bo zaciągnęli mnie na roller caster. Mam na sobie pampersa 🙂

Teraz usupełniam informacje. Italia w Miniaturze jest nieco odmiennym parkiem rozrywki od holenderskiego Madurodamu. We wspaniały sposób łączy możliwość poznania najważniejszych miejsc Włoch z wieloma atrakcjami wesołego miasteczka. Można spędzić tu cały dzień nie nudząć się i biegając od atrakcji do atrakcji. Przed wybraniem się do Italii w Miniaturze należy wejść na stronę internetową   http://www.italiainminiatura.com/en/ by sprawidzić kiedy jest tzw Happy Day. W dniu tym bilety są o obniżonej cenie. I tak bilet 2+1 kosztuje 50 EUR. Ceny normalne to 22 EUR osoba dorosła i 16,50 EUR dziecko. W ramach tych biletów można korzystać z wszystkich atrakcji i to wielokrotnie. Zabawa przednia!

Przed wyjściem należy spersonalizować swój bilet, tzn wykonać sobie kamerką internetową zdjęcie, które Panie z kas wklejają na bilet. Taki spersonalizowany bilet upoważnia nas do wielokrotnego wejścia ( już bez płacenia ) do końca roku. Tak więc planując wyprawę do Italii w Miniaturze, warto to zrobić w pierwszych dniach pobytu, bo wierzcie mi, że dzieci raz jeszcze będą chciały tu przyjechać.

Reszta na zdjęciach


Buziaki od Chmurki

Reklamy

Informacje o Chmurka

Ukończyłem Śląską Akademię Medyczną. W latach 1987 - 2000 pracowałem jako lekarz w Oddziale Kardiologii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach Ochojcu, gdzie uzyskałem I-szy i II-gi stopień specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych. W latach 2001-2007 byłem Dyrektorem ds Sprzedaży w firmie farmaceutycznej, a w latach 2008-2009 Dyrektorem ds Sprzedaży i Partnerstwa Biznesowego w SCANMED S.A. w Krakowie. Obecnie prowadząc własną działalność gospodarczą pracuję w Ośrodku Medycznym TOMMED w Katowicach, pełniąc funkcję Kierownika Poradni Specjalistycznych oraz Key Account Manager-a. Możecie znaleźć mnie na stronie Facebook'a jako PIÓRKIEM CHMURKI lub Twitter'a pod #piorkiemchmurki. Zapraszam. I graduated from the Silesian Medical Academy. In the years 1987 - 2000 worked as a physician in the Department of Cardiology of the Upper Silesian Medical Centre in Katowice Ochojec, where I received my I-st and II-nd degree of specialization in the field of internal medicine. In 2001-2007 I was Director of Sales at a pharmaceutical company, and in 2008-2009 as Director of Sales and Business Partnership in SCANMED SA in Krakow. Currently running his own business working in TOMMED Medical Center in Katowice, serving as Head of the Outpatient Clinic and Key Account Manager. You can find me on the side of Facebook as a Piórkiem Chmurki https://www.facebook.com/PiorkiemChmurki or Twitter at # piorkiemchmurki. Welcome.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Włochy, Zagranica i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s