Bieszczady – krótki wypad weekendowy 02-04.10.2015r.

Zatrzymaliśmy się w hotelu w Arłamowie oferującym ogrom atrakcji w razie niepogody uniemożliwiającej wyjście w góry ( baseny, kręgielnie, kryte korty tenisowe, boiska, ścianki wspinaczkowe, pokoje gier komputerowych…… – dla każdego, coś miłego ). My przyjechaliśmy z zamiarem wejścia na Połoninę Wetlińską. Cóż była za zaskoczenie, kiedy na śniadaniu zastaliśmy Pana Prezydenta Lecha Wałęsę – właśnie TUTAJ !! w ARŁAMOWIE. Był tak uprzejmy, że zrobił sobie z nami zdjęcie – dziękujemy.

IMG_9789

Drugim zaskoczeniem, był zakaz wejścia na Połoninę z psem. Niestety Monika musiała zostać z Paulą na dole. Przykre i moim zdaniem chore są te zakazy, bo z kotem, krową i kogutem na łańcuchu można chodzić, ale z psem NIE ! 😦 . Po Słowackiej stronie takich zakazów nie ma – inny ekosystem tam chyba jest.

Objechaliśmy całą „dużą pętelkę bieszczadzką” rozkoszując się widokami. W Uhercach Mineralnych polecam zatrzymać się w browarze Ursa Major ( ciekawe miejsce ze sklepem z regionalnymi piwami  – niestety dość drogimi, ale warto ).

Na koniec pojechaliśmy do Soliny. Nie był to najlepszy pomysł. Być może ostatni ciepły weekend w tym roku spowodował najazd turystów i nad zaporę podążały tłumy takich jak my ciekawskich – ale zaliczone 🙂

Fotorelacja z naszego pobytu pod poniższym linkiem:

https://drive.google.com/folderview?id=0BwwY8qnh8ybeTGRjZU1Ici1NUHM&usp=sharing

Reklamy

Informacje o Chmurka

Ukończyłem Śląską Akademię Medyczną. W latach 1987 - 2000 pracowałem jako lekarz w Oddziale Kardiologii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach Ochojcu, gdzie uzyskałem I-szy i II-gi stopień specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych. W latach 2001-2007 byłem Dyrektorem ds Sprzedaży w firmie farmaceutycznej, a w latach 2008-2009 Dyrektorem ds Sprzedaży i Partnerstwa Biznesowego w SCANMED S.A. w Krakowie. Obecnie prowadząc własną działalność gospodarczą pracuję w Ośrodku Medycznym TOMMED w Katowicach, pełniąc funkcję Kierownika Poradni Specjalistycznych oraz Key Account Manager-a. Możecie znaleźć mnie na stronie Facebook'a jako PIÓRKIEM CHMURKI lub Twitter'a pod #piorkiemchmurki. Zapraszam. I graduated from the Silesian Medical Academy. In the years 1987 - 2000 worked as a physician in the Department of Cardiology of the Upper Silesian Medical Centre in Katowice Ochojec, where I received my I-st and II-nd degree of specialization in the field of internal medicine. In 2001-2007 I was Director of Sales at a pharmaceutical company, and in 2008-2009 as Director of Sales and Business Partnership in SCANMED SA in Krakow. Currently running his own business working in TOMMED Medical Center in Katowice, serving as Head of the Outpatient Clinic and Key Account Manager. You can find me on the side of Facebook as a Piórkiem Chmurki https://www.facebook.com/PiorkiemChmurki or Twitter at # piorkiemchmurki. Welcome.
Ten wpis został opublikowany w kategorii podkarpackie, Polska i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s